• Certifikace

 ISO 9001

  • Moderní technologie

 ZKUŠENOSTI

  • Inovace

 FLEXIBILITA

Amari Family

Společnost Amari Metals byla založena v roce 1964 s cílem stát se první volbou při hledání spojení mezi výrobci a uživateli vysoce hodnotných slitin. Vznikla s cílem poskytovat celou řadu dodavatelských řešení od skladování, zpracování až po samotnou distribuci obchodním partnerům.

Obchodní skupina

V současné podobě jsme skupina nezávislých obchodních společností schopných nakupovat a prodávat bez vnějších vlivů. S de-centralizovaným řízením můžeme dodat komplexní a perfektní služby a produkty, které ušetří zákazníkům čas i peníze.

Každý rok dosahujeme prodeje více než 500 000 tun neželezných kovů. Což pomáhá budovat silnou finanční základnu, napomáhá investicím do skladových, výrobních a zpracovatelských zařízení a zajišťuje dlouhodobou a vysoce konkurenceschopnou budoucnost.

Více než 4000 zaměstnanců po celém světě

S více než 4 000 zaměstnanci po celém světě mohou naše specializované týmy poskytnout všem zákazníkům bezkonkurenční podporu a servis, včetně technických a produktových rad, které splní každý konkrétní požadavek.

Zajištění kvality

Amari Metals se zavazuje, že bude trvale poskytovat vysokou kvalitu služeb a produktů všem našim zákazníkům. Naše systémy kvality jsou udržovány a průběžně přezkoumávány vlastním centrálním týmem pro zajištění kvality. Další tým se stará o geografickou podporu všech nákupních operací, kontrolu dodávek a dohlížení na kvalitu jednotlivých dodavatelů.

Všechny společnosti Amari Metals jsou plně certifikovány podle ISO 9001: 2000. To dává našim obchodním partnerům jistotu, že všechny vnitřní systémy jsou nastaveny a provozovány dle mezinárodně uznávaného standardu. Systémy však nic neznamenají, pokud v nich neexistuje kultura kvality. Neustále tedy jdeme nad rámec tohoto standardu, abychom tak zajistili celkovou spokojenost našich zákazníků.

Filozofie nákupu

V Amari Metals se neustále snažíme navázat a udržovat úzká partnerství s dodavateli a začleňovat je do našich obchodních procesů.

Náš „Program hodnocení dodavatelů“ zajišťuje, že nakupujeme pouze od dodavatelů, kteří prošli přísným výběrem. S důrazem na kvalitu, skladové zásoby, dodací lhůty a náklady maximalizujeme návratnost investic.

Stále rosteme

Dnes je Amari Metals se svými 178 obchodními místy ve 22 zemích jedním z nejvíce geograficky diverzifikovaných dodavatelů na světě.

Podstatné investice do technologií, školení zaměstnanců a rozvoje posilují naši špičkovou kvalitu a rozšiřují možnosti k zajištění dlouhodobého působení na celosvětovém trhu.

Amari Metals budou i nadále růst prostřednictvím aktivního rozšiřování stávajících obchodních cest, otevírání nových trhů a prostřednictvím strategických akvizic podobně smýšlejících podniků.

Zavřít Menu